Page contents

Dt. Demet Horoz Hakkında

Ege Üniversitesi’nden mezun olmuştur 2013 yılında Dental Estetik Center’da çalışmaya başlamıştır. Meslek hayatı boyunca diş hekimliğinin her alanında kendini geliştirmiştir. Çoğunlukla estetik, restoratif ve protetetik tedaviler yapmaktadır.

Ağırlıklı olarak kliniğimizin uluslararası hastalarına hizmet veren diş hekimi Demet Horoz, 63 farklı ülkeden hastaya dokunmuştur. Profosyonel seviyede İngilizce , orta seviye ise Arapça bilmektedir. Ekip takım çalışmasına inanır.

Özellikle diş hekimi korkusu olan hastalardaki özel tedavi yaklaşımları sayesinde estetik tedaviler kadar genel diş hekimliğinde de öne çıkmaktadır.

Dijital diş hekimliğini ve dental teknolojileri takip eder. Şeffaf plaklarla basic ortodontik tedaviler uygulayarak hastaları hastaları estetik tedavilere hazırlar. Temel seviyede implant eğitimi almıştır implant üstü protezler alanında kendisini geliştirmiştir bu konuda dünyayı ekollerini takip eder implant üstü protezlerle ilgili bilgi ve tecrübesini dijital platformda pekiştirmiştir.

İTİ üyesidir. Sayısız Yurtiçi ve yurtdışı kongre ve seminerlere katılmış, diş hekimliğinin her alanında güncel tedavi yaklaşımlarını yakalamıştır.

Diş hekimliğinin yanı sıra sanat, felsefe ve ekolojik faaliyetler hep yaşamında olmuştur.