Page contents

Dental Estetik Center

Dental Estetik Center, konusunda uzmanlaşmış diş hekimleri, diş teknisyenleri ve yardımcılarından oluşan ekip ve takım çalışmasına inanan hem ulusal hem de uluslararası sahada hizmet vermektedir. Dental Estetik Center; 1993 yılında Dt. Güzin Kırsaçlıoğlu tarafından kurulmuştur.

Dental Estetik Center ailesi olarak, 1993 yılından bu yana hem yerli hem de uluslararası binlerce hastamız için gülümsemeler tasarladık. Diş kaybını tedavi ettik ve ağız ve diş sağlığı ile ilgili sorunları ortadan kaldırdık. Hastalarımızın işbirliği ve kontrol tekniklerimizle tedavilerimizi dayanıklı hale getirdik.

Bütünsel yaklaşımı benimseyerek; her zaman ruhun ve bedenin bütünlüğüne saygı duyduk. Ağız ve diş sağlığının vücudun genel sağlığı üzerindeki etkisinin farkında olarak, multidisipliner yöntemler uyguladık.

Hastalarımızın dişlerine ve ruhlarına hitap ederken, ağız ve diş sağlığı üzerine, sosyal medya aracılığıyla halkı bilgilendirdik. Kurslar ve eğitimler yoluyla bilgi ve deneyimlerimizi meslektaşlarımızla paylaştık, böylece bir Akademi gibi davrandık.

Dental Estetik Center olarak teknolojideki gelişimleri de takip etmekte ve günümüz şartlarında COVİD etkilerini de anlayarak sterilizasyon konusunda önlemler almaya devam etmektedir. 1993 yılından bu yana kliniğimizin bir parçası olan hastalarımızla beraber bir kurum olduk.

Doğaya yakın tedaviler yaparken, taklit ettiğimiz tek şey yine doğanın kendisidir.

Site içeriğinde bulunan bilgiler web sitemizi ziyaret edenleri bilgilendirmek içindir. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı konması yerine geçmez.